Licencja RMS. 1 miesiąc

 

 

System zdalnego zarządzania zaprojektowany do wygodnego monitorowania i zarządzania wszystkimi urządzeniami sieciowymi Teltonika, w tym routerami serii RUT2XX, RUT8XX i RUT9XX.

Czas licencji: 1 miesiąc/jedno urządzenie

 

 

  • Producent: Teltonika
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 15,00 zł 18,45 zł

Remote Management System (RMS)

 


 

Bezpłatna aplikacja na Androida umożliwia wygodny dostęp do RMS
Konfiguracja i aktualizacja wielu urządzeń jednocześnie.
Uproszczona diagnostyka
Dostęp do urządzenia bez publicznego adresu IP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

System RMS pozwala bezpiecznie zbierać informacje o stanie urządzeń i zmieniać ich konfigurację, nawet jeśli urządzenia nie mają publicznych adresów IP.  Komunikacja między routerami i serwerem głównym jest zabezpieczona przez zakodowane połączenie OpenVPN, które nie wymaga konfiguracji i chroni kanał komunikacyjny przed niepożądanym dostępem.

Przez RMS uzyskuje się dostęp do całej floty routerów z poziomu jednego interfejsu opartego na przeglądarce internetowej. RMS jest kompatybilny z przeglądarkami na wszystkich platformach i nie wymaga instalacji ani dodatkowych wtyczek.

Zdalny dostęp do wielu urządzeń pozwala na przykład na wgranie konfiguracji lub nowej wersji oprogramowania do wielu jednostek lub grup jednostek jednocześnie.

Poprzez RMS można otrzymać informacje, które pomagają ustalić lokalizację urządzenia i sprawdzać wskaźniki wydajności, takie jak temperatura, siła sygnału i wszystkie szczegóły urządzenia. Do proaktywnej diagnostyki - zdalne ponowne uruchamianie urządzeń, pobieranie rozwiązywania problemów lub plików zdarzeń systemowych w celu dogłębnej analizy stanu urządzeń.